www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök Ref.522

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.07.30.
Hirdetés azonosító: 649818
lejárt

Megbízónk német tulajdonú multinacionális vállalat, mely világszínvonalú minőséget képvisel a légtechnikai termékek és motorok gyártásában. Csapatuk további bővítése céljából keresnek új munkatársat:

Minőségbiztosítási mérnök pozícióba

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Minőségpolitikai célok támogatása, adatszolgáltatás, dokumentációkezelés
  • Külső és belső auditokban való közreműködés, minőségi szabványok betartása, betartatása, és dokumentálása
  • Minőségellenőrzések és mérések végrehajtása
  • Kimenő-bejövő reklamációk követése, 8D riportok összeállítása
  • Statisztikák készítése, javító intézkedések megtervezése, kivitelezése a folyamatoptimalizáló mérnökökkel együttműködve
  • Folyamatok ellenőrzése, hatékonyságának növelése
  • Oktatások tartása a kollégák számára
  • Szoros együttműködés a vállalaton belüli társosztályokkal

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség (Minőségügyi, villamos vagy gépészmérnök)
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat a termelés területén
  • Minőségbiztosítási ismeretek és tapasztalatok
  • Minőségirányítási szabványok ismerete
  • Számítástechnikai ismeretek, termelésirányító rendszerek ismerete
  • Önálló, határozott kreatív szemlélet
  • Jó problémamegoldó készség és konfliktuskezelés

Előny:

  • ISO 9001-es belső auditori végzettség
  • Fémmegmunkáló üzemben vagy villamos forgógépek gyártásában szerzett ellenőrzési, mérési tapasztalat
  • Német nyelv kommunikációképes ismerete

Amit leendő munkáltatója kínál:

  • Modern, multinacionális gyártó környezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag: prémiumok, cafeteria, karácsonyi pénz
  • Képzések, tréningek, további fejlődés lehetősége
  • Nemzetközi kiküldetések
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség a térség egyik legnagyobb munkáltatójánál

Amit a Dologidő nyújt Önnek:

  • Folyamatos segítségnyújtás a kiválasztási szakaszban, a pályázat beérkezésétől, interjúztatáson át a belépésig
  • Karrier tanácsadás, valamint segítünk kiemelni a fejlesztendő kompetenciákat
  • Szakmai ismereteinkkel segítséget nyújtunk pályázóinknak
  • Folyamatos információt szolgáltatunk a profiljához illő álláslehetőségekről

További információk:

  • A munkavégzés helye: Somogy megye
  • A munkakezdés ideje: Azonnal

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu