www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök (Process Area)

  • A hirdetés 991 napja lejárt

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 23 000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.

Székesfehérváron működő üzemünk több, mint 1100 fős létszámmal alumínium profilok sajtolásával, ezek további megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozik, valamint ezen telephelyen működteti a csoport Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Sapa Profiles Kft.

Feladatok:

  • A minőségirányítási rendszerek működtetése
  • A munkavállalók minőségtudatosságának fejlesztése
  • Termelési terület minőségbiztosítási támogatása
  • Reklamáció kivizsgáló csapat irányítása és aktív részvétel a probléma megoldásában
  • Nem megfelelő eljárások, módszerek azonosítása, javítása
  • Belső hibaanalízisek készítése, akciók definiálása
  • Minőségügyi technikusok és ellenőrök irányítása
  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Folyamat képességvizsgálatok kiértékelése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves minőségbiztosítási tapasztalat autóipari beszállítói cégnél
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Reklamáció kezelésben szerzett jártasság (8D, 5Why, Ishikawa)
  • Cpk, R&R vizsgálatok ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Előny: ISO-TS 16949 auditori képesítés, és/vagy VDA 6.3 auditori képesítés, IMDS rendszer használatának ismerete.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj-és egészségpénztár, bónusz
  • Fejlődési és tanulási lehetőség

A jelentkezés módja:

Fényképes önéletrajzát kérjük, töltse fel karrieroldalunkon a lenti linken keresztül.

Kattintson a Regisztráció menüpontra, majd a kért adatok feltöltése végén jelölje be a megpályázni kívánt pozíciót.

Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhat.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Elvárt nyelvtudás Német, Angol