www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási mérnök - PJ4411
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.07.23.
Jelentkezési határidő: 2016.07.27.
Hirdetés azonosító: 1033509
lejárt

Százhalombattai nemzetközi termelő vállalat számára keresünk

Minőségbiztosítási mérnököt

az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • biztosítja a gyártás minőségbiztosítási rendszerek szerinti folyamatosságát (ISO 9001, ISO TS, Kaizen és 5S módszerek)
  • követi a megadott minőségi célokat, folyamatjavító intézkedéseket vezet be
  • részt vesz a minőségügyi döntésekben
  • felelős az üzem érvényes minőségügyi szabvány szerinti működéséért, a minőségügyi tevékenységek folyamatos fejlesztésével az üzemi minőségmutatók javításáért
  • koordinálja a vevői reklamációk kezelését és az ezzel kapcsolatos riportok összeállítását
  • kapcsolatot tart fenn a vevőkkel, társosztályokkal valamint társszervezettel
  • felelős a termék és folyamat változásainak jóváhagyásáért minőségbiztosítási oldalról

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (minőségügyi mérnök)
  • minimum 2 éves, releváns szakmai tapasztalat
  • minőségügyi módszerek és technikák ismerete (ISO TS, ISO 9001, Kaizen, 5S)
  • kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • gyakorlat problémamegoldó módszerek alkalmazásában (8D, Ishikawa, 5W)
  • people management tapasztalat előnyt jelenthet

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes juttatások
  • Családias munkakörnyezet
  • Jó megközelíthetőség

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.

Pályázatával kapcsolatban a 06 1/ 392-1222-es telefonszámon érdeklődhet.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.