Minőségbiztosítási mérnök NPI területre (Referenciaszám: PJ3080)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.27.
Jelentkezési határidő: 2015.12.03.
Hirdetés azonosító: 839002
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Minőségbiztosítási mérnök NPI területre

Feladatok:
- Új termék bevezetés minőségbiztosítási feladatainak ellátása
- Vevőkkel való kapcsolattartás, reklamációk kivizsgálása
- Minőségügyi dokumentumok elkészítési (PPAP)
- Folyamatképesség vizsgálatok kiértékelése
- Ellenőrzési módszerek meghatározása

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Legalább 3 éves autóiparban szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
- Legalább középszintű angol és/vagy német nyelvtudás
- APQP és PPAP dokumentációk készítésében szerzett jártasság
- Vevői kapcsolattartásban és reklamációkezelésben (8D, 5Why, Ishikawa) szerzett tapasztalat
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:
- ISO-TS 16949 auditori képesítés
- VDA 6.3 auditori képesítés
- IMDS rendszer használatának ismerete

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés és juttatások
- Kedvező bejárás támogatás

Kérjük magyar és angol nyelvű részletes, szakmai önéletrajzát csatolva az email tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy emailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert adatai így gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.