www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 966449
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Nemzetközi autóipari partnerünk részére keresünk MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (NPI) - Autóipar kollégát Komárom-Esztergom megyei munkavégzésre.

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (NPI) - Autóipar

Feladatok:
  • Az új termékek (speciális gépjármű világítás, beltéri világítás/ambient lighting) bevezetésének minőségügyi felügyelete (PPAP és APQP folyamatok indítása)
  • Minőségbeli eltérések azonosítása, dokumentálása, javító intézkedések kidolgozása
  • FMEA folyamatok támogatása a kívánt minőségi standard elérése céljából
  • A projekt csapat részeként mind a gyártás, mind pedig az ügyfél képviselete a termékbevezetés során
  • Ügyfél-specifikációk, elvárások, technológiai folyamatok menedzselése
  • Vevői auditokban való aktív részvétel
  • Jelentési kötelezettség a mérnökség vezető és az az EMEA projektvezető felé

Elvárások:
  • Gépész-vagy villamosmérnöki végzettség
  • Minimum 3-4 éves, autóipari szektorban szerzett NPI/projekt minőségbiztosítási tapasztalat
  • Termék és folyamatmérnöki gyakorlat (fröccsöntéses, préseléses technológiák ismerete erősen preferált)
  • Optikai, fénytani ismeretek
  • VDA 6.3-as minőségbiztosítási standardok ismerete (NPI mérnök előny)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Six Sigma és Lean módszerek ismerete előny

Kezdés: Amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatási csomag: versenyképes
A foglalkoztatás formája: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Tech People LÁBLÉC