Minőségbiztosítási mérnök (német nyelvtudással) - Veszprém (Referenciaszám: HM-784)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.11.28.
Hirdetés azonosító: 599081

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi mérnöki végzettség
  • Pályakezdő mérnökök jelentkezését is várjuk!
  • Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Érdeklődés az informatika és a minőségbiztosítás iránt
  • Határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készség

Feladatok:

  • Részvétel a beszállítói reklamációs ügyek lebonyolításában, a beszállítói kapcsolattartásban
  • A belső auditok előkészítése, a vevői auditok támogatása
  • Minőségügyi dokumentációk elkészítése, folyamatos aktualizálása
  • Minőségügyi fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Közreműködés a vevői reklamációk kivizsgálásában
  • A gyártás minőségbiztosítási oldalról történő támogatása, ellenőrzése, stb.

A munkáltató ajánlata:

  • Bérezés megegyezés szerint!
  • Akár azonnali kezdési lehetőség!
  • Széles körű béren kívüli juttatások
  • Multinacionális környezet
  • Külföldi betanulás lehetőség (Svájc)!
  • Fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés egy fiatal, lendületes csapatban

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy veszprémi elektronikai alkatrész gyártó részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és küldje el önéletrajzát email-ben. A levél tárgyában kérjük tüntesse fel a pozíció nevét.

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikának a +36 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)