Ugrás a tartalomra
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (JUNIOR / SENIOR) (HF 12-8060)
pozícióba.

Megbízható, nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (JUNIOR / SENIOR)

 (HF 12-8060)

pozícióba.

Feladatok

  • Minőségbiztosítási folyamatok figyelemmel kísérése, fejlesztése,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal / vevőkkel,
  • Különböző projektekben való részvétel,
  • A tanúsítási folyamat koordinálása, auditokon való részvétel,
  • Minőségbiztosítási utasítások, dokumentációk elkészítése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, gépészmérnök, minőségbiztosítási szakmérnök),
  • Minőségbiztosítási / termelő közegben szerzett tapasztalat, de a pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Előny: a beszállítói, a vevői kapcsolattartásban vagy az új termékek bevezetésében szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Fiatalos, dinamikus csapat.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl / Nyugat-Dunántúl,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű  önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8060"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Zala
Veszprém
Vas
Komárom-Esztergom
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása