Megbízható, nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (JUNIOR / SENIOR)

(HF 11-7798)

pozícióba.

Feladatok

  • Minőségbiztosítási folyamatok figyelemmel kísérése, fejlesztése,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Különböző projektekben való részvétel,
  • A tanúsítási folyamat koordinálása, auditokon való részvétel,
  • Minőségbiztosítási utasítások, dokumentációk elkészítése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, gépészmérnök, minőségbiztosítási szakmérnök)
  • Minőségbiztosítási / termelő közegben szerzett tapasztalat, de a pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Heves megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű
önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7798"-es referenciaszám és a pozíció
feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése