Megbízható, nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (JUNIOR / SENIOR)

(HF 10-7172)

pozícióba.

Feladatok:

  • Minőségbiztosítási folyamatok figyelemmel kísérése, fejlesztése,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Különböző projektekben való részvétel,
  • A tanúsítási folyamat koordinálása, auditokon való részvétel,
  • Minőségbiztosítási utasítások, dokumentációk elkészítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, gépészmérnök, minőségbiztosítási szakmérnök),
  • Minőségügyi területen szerzett néhány éves tapasztalat, de a pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Előny: a beszállítói, a vevői kapcsolattartásban vagy az új termékek bevezetésében szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Fiatalos, dinamikus csapat.

Egyéb:

  • A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű

önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7172"-es referenciaszám és a pozíció

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése