www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 816918
lejárt
Tech People FEJLÉC

Multinacionális gyártó cég megbízónkhoz keresünk

Junior Minőségbiztosítási mérnök

munkatársat

Feladatai:
•    Termeléstámogatási folyamatok zavartalanságának minőségügyi oldalról történő biztosítása,
•    Minőségügyi dokumentációk naprakész kezelése,
•    Részvétel folyamatfejlesztési, valamint minőségfejlesztési teamek munkájában
•    Részvétel a reklamációk kezelésében

Elvárások:
•    Főiskolai vagy egyetemi diploma (elsősorban műszaki menedzser)
•    Kommunikációs szintű, szóban és írásban is aktív angol nyelvtudás
•    Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
•    Határozott fellépés és gyakorlatias hozzáállás

Előnyt jelent:
•    autóipari vagy elektronikai gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
•    multinacionális munkakörnyezetben szerzett  munkatapasztalat
•    Control Plan, 8D, SPC minőségügyi technikák ismerete

Amit a cég kínál:
•    Versenyképes jövedelem
•    Nemzetközi karrierlehetőség vezető multinacionális cégnél
•    Jelentős alapbéren felüli juttatások
•    Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség

A munkavégzés helye:
•    Jász-Nagykun-Szolnok megye
•    Jelentkezőket elsősorban Gyöngyös, Jászberény és Hatvan körzetéből várunk

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérem, küldje meg szakmai önéletrajzát az alábbi linken.

További információ:
Bátori Ágnes
HR Consultant

Email: E-mail cím megjelenítése
Phone: 06 30 773 52 34

Tech People LÁBLÉC