www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök - INTS/9/33

  • A hirdetés 501 napja lejárt

Nyíregyházi fémipari multinacionális partnercégünk számára keresünk angolul jól kommunikáló, tapasztalattal rendelkező kollegát

Minőségbiztosítási mérnök - INTS/9/35

 pozícióba

 Feladatok

  • Vevői reklamációk és belső minőségi problémák okainak feltárása, akciók meghatározása (8D; A3)
  • Bevezetett intézkedések hatékonyságának visszaellenőrzése
  • Új termék bevezetésében való részvétel; FAA jelentések összeállítása
  • Minőségügyi követelmények betartásának nyomon követése
  • Közreműködés a folyamatoptimalizálásban a társosztályokkal, projektfeladatok
  • Teljesítménymutatók (KPI) adatgyűjtése, jelentése
  • Kimutatások készítése statisztikai módszerek alkalmazásával
  • Napi és heti minőségügyi megbeszélések irányítása
  • Dolgozók oktatása a minőségbiztosítási alap- és termék specifikus ismeretekre
  • Részvétel a belső és külső illetve beszállítói auditok előkészületeiben, lebonyolításában
  • Beszállító fejlesztés, napi kapcsolattartás a beszállítókkal, egyeztetés az anyavállalattal
  • Bemintázások irányítása PPAP alapján

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségbiztosítási módszerek ismerete és alkalmazása (5 miért; Ishikawa; 8D; PDCA; A3)
  • 3-5 év hasonló, minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalatok
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó képesség
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Önálló döntéshozatali képesség

Amit kínálunk

  • Megbízható multinacionális cég
  • Fiatalos, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődés

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Nyíregyháza
Kategória Mérnök / Műszaki
Elvárt nyelvtudás Angol