www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási Mérnök [HN-TQE05]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2015.09.15.
Hirdetés azonosító: 950229

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik legnagyobb gyártó cége, mely több kontinensen, több tíz gyártóegységgel van jelen a piacon és meghatározó szereplője a magyar gazdaságnak is. Dinamikus fejlődésük és egy új technológia bevezetése miatt keresünk most új munkatársat Minőségbiztosítási mérnök pozícióba.

Feladatok

- Gyártással kapcsolatos minőségbiztosítási feladatok ellátása
- Minőségbiztosítási rendszer és folyamatok működtetése és fejlesztése
- Ellenőrző berendezések kalibrálása
- Hulladék felszámolási rendszer fejlesztése
- Innovációs projectekben való részvétel, folyamatok fejlesztése a hatékonyság növelése érdekében

Elvárások

- Műszaki / mérnöki területen szerzett diploma
- Gyártási / termelési területen szerzett tapasztalat
- Gyártáshoz kapcsolódó minőségbiztosítási rendszerek ismerete
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
- Erős analitikus képességek
- Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Előny

- Minőségbiztosási területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió