Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

(HF 9-6796)

pozícióba.

Feladatok:

  • A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak folyamatos fejlesztése,
  • Vevői és beszállítói reklamációk kivizsgálása, kezelése,
  • Termék és folyamat auditok koordinálása, irányítása, közreműködés a külső auditokban,
  • Minőségbiztosítási utasítások, dokumentációk elkészítése,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (műszaki menedzser, gépészmérnök),
  • Minőségügyi területen szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat előny, Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Aktív, kommunikációképes német nyelvtudás,
  • Ambiciózus személyiség.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Fiatalos, dinamikus csapat.

Egyéb:

  • A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6796"-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése