Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

 MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

 (HF 9-6580)

 pozícióba.

 Feladat

  • Próbagyártások felügyelete,
  • Minőségügyi projektek végrehajtása,
  • Új projektek bevezetése, koordinálása,
  • Kapcsolattartása a vevőkkel és a beszállítókkal,
  • Minőségügyi dokumentumok elkészítése, felügyelete (FMEA, CPAP, alkalmasság vizsgálatok, 8D).

Elvárások

  • Műszaki végzettség,
  • Minőségbiztosítási tanulmányok / tapasztalat (pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!)
  • Méréstechnikai ismeretek előny,
  • ANGOL vagy NÉMET nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Kiemelkedő fizetés,
  • Biztos háttér, jó munkakörülmények.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Vas megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6580"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi  e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Laborvezető

Trenkwalder Kft

Stabil hátterű, multinacionális gyártó partnerü...
Vas

Minőségbiztosítási referens

Dinamikusan fejlődő gyártó partnerünk részére k...
Vas

Karbantartási csoportvezető

Saját területén piacvezető nemzetközi Partnerün...
Vas