Megbízható, nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

 (HF 10-7028)

pozícióba.

 Feladatok

  • Minőségbiztosítási folyamatok figyelemmel kísérése, fejlesztése,
  • A tanúsítási folyamat koordinálása, auditokon való részvétel,
  • Minőségbiztosítási utasítások, dokumentációk elkészítése,
  • PPAP folyamat elősegítése,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, minőségbiztosítási szakmérnök, villamosmérnök),
  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat,
  • Előny: a beszállítókkal valamint a beszállítókkal való kapcsolattartásban, az új termékek bevezetésében szerzett tapasztalat,
  • Auditor képesítés megléte előny,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás,

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Fiatalos, dinamikus csapat.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Veszprém megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű

önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7028"-as referenciaszám és a pozíció

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése