www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök (Győr-Moson-Sopron megye)

  • A hirdetés 1125 napja lejárt

Nemzetközi, autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk minőségbiztosítási mérnök munkatársat Győr-Moson-Sopron megyei munkavégzésre.

Fő feladatok:

• Előzetes minőségtervezés/ APQP végrehajtása a termékfejlesztési fázisban, minőség- biztosítási módszerek felhasználásával (mint FMEA, PPAP).
• Szériagyártás minőségbiztosítási feladatainak ellátása, a folyamatok és a termékek állandó javítása a minőségbiztosítási szabályok és a vevői elvárások figyelembe vételével.
• Vevői reklamációk kezelése 8D módszerrel, csapatmunkában.
• Minőségügyi képviselet ellátása a vevőknél.

Elvárások:

• Műszaki mérnöki végzettség.
• Gyártó cégnél szerzett releváns minőségbiztosítási, illetve autóipari tapasztalat.
• Erős középfokú angol vagy német nyelvtudás.
• Számítógépes ismeretek.
• Csapatjátékos mentalitás.
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség.

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.