www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök (Győr környéke) Ref.szám: FE-1054

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2014.10.18.
Hirdetés azonosító: 857915

Feladatok:

  • Biztosítani a vevői elvárások teljesülését a gyártás során, valamint koordinálni az ellenőrző akciókat, felügyelni a javító intézkedéseket, és szükség esetén leállítani a termelést
  • Termelés minőségügyi oldalról való támogatása (minőségügyi problémák kezelése, folyamatok validálása, képzések szervezése)
  • Közreműködni a minőségbiztosítási rendszer fejlesztésében és a QMS, ISO/TS szerinti működés biztosításában
  • Control Plan és P-FMEA késztésében való közreműködés
  • PPAP dokumentáció elkészítése, követve a vevői elvárásokat és a belső szabályzatot
  • CPK/PPK elemzések készítése
  • IMDS (International Material Data System) tevékenység
  • Auditok való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 3 éves tapasztalat minőségbiztosítás területén autóipari gyártó cégnél
  • Minőségbiztosítási eszközök, technikák ismerete (APQP, PPAP, FMEA, SPC, MSA)
  • Mérőműszerek használatában szerzett gyakorlat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, valamint elemző gondolkodásmód

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Külföldi betanulás

Munkavégzés helye:

Győr környéke

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Megbízónknak, egy multinacionális autóipari beszállító cégnek toboroz és közvetít főállású munkatársakat jövő év elején újonnan induló gyáregységéhez.

A jelentkezés módja:

  • Ha álláshirdetésünk felkeltett érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait a jelentkezéshez, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
  • Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1054-es referenciaszámot!
  • Az állás részleteiről érdeklődhet Farkas Edit HR tanácsadónknál a 20/915-6641-es telefonszámon.
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő