Minőségbiztosítási-mérnök gyakornok (Referenciaszám: PJ4463)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.06.25.
Jelentkezési határidő: 2016.06.29.
Hirdetés azonosító: 1038409
lejárt

Szigetszentmiklósi multinacionális partnerünk megbízásából keresünk diákot a következő pozícióba:

Minőségbiztosítási-mérnök gyakornok

Feladatok:
- Minőségügyi projektekben való részvétel beszállítói minőségbiztosítási oldalról
- Részvétel beszállítói auditokon, a minőségügyi problémák feltárásának elősegítésében
- Gyártással és termékekkel kapcsolatban a megfelelő beszállítói minőség biztosításának elősegítése
- Beszállítókkal való kapcsolattartás minőségbiztosítási szempontból, beszállítók segítése a gyártási folyamat megértésében, a megfelelő eszközök, anyagok beszállítása érdekében
- Beszállítói minőségügyi adatok vezetése, nyomon követése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony villamosmérnöki, gépészmérnök, folyamatmérnök, gyártómérnök vagy mechatronika mérnök szakon
- Legalább heti 3 nap vállalása hétköznapokon
- Angol nyelv ismerete legalább középfokú szinten
- Kiváló számítógép felhasználói ismeretek

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós (bejárás ingyenes céges busszal biztosított a Népligettől)

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.