www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 942693
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Autóipari megbízónk részére keresünk szakmailag tapasztalt, utazni szerető jolly joker munkatársat az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK-BESZÁLLÍTÓI SQA

Feladatok:
  • Minőségügyi dokumentumok kezelése (ellenőrzési tervek, válogatási utasítások, PPAP, 8D)
  • Beszállítói reklamációk kezelése
  • Minőségi problémák megoldása, beszállítói folyamatok fejlesztése
  • Részvétel beszállítói auditokon

Elvárások:
  • Három év tapasztalat az autóiparban (ebből legalább kettő a minőségbiztosítás területén)
  • Minőségbiztosítási eszközök magabiztos ismerete (FMEA,  APQP, SPC, 8D, PPAP, stb.)
  • Folyékony angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Önállóság, flexibilitás, jó kommunikációs képesség
  • Utazási hajlandóság
  • Saját autó

Juttatási csomag:
  • versenyképes fizetés,
  • cafeteria
  • költségtérítések
  • fejlődési lehetőség,
  • motivált csapat.

Munkavégzés helye:Győr, valamint más észak-nyugat dunántúli telephelyek projekt jelleggel
A foglalkoztatás formája:Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
Juttatás: Versenyképes
Kezdés: amint a pályázó részéről lehetséges

Tech People LÁBLÉC