www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (beszállítói, gyártási)

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1003886

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

 A Flex sárvári, tabi, valamint zalaegerszegi telephelyére, folyamatosan bővülő üzleteihez munkatársat keresünk az alábbi pozicióra:

Feladatok

  • Részvétel az új projectek bevezetésében
  • Minőségüggyel kapcsolatos mutatószámok nyomon követése és elemzése
  • Belső és külső hibákra vonatkozó megelőző és javító akciók kidolgozása
  • Gyártási folyamat auditok végrehajtása
  • Beszállítói / vevői / anyacéggel kapcsolattartás, auditok végrehajtása
  • Reklamációk kezelése
  • Folyamatauditok végrehajtása és a folyamatos fejlesztések koordinálása
  • Termék- és folyamatdokumentáció felügyelete
  • Minőségüggyel kapcsolatos tréningek szervezése a társosztályok számára
  • Minőségügyi jelentések elkészítése a vevői követelmények szerint
  • Riportálás a Minőségügyi Vezetőnek

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki vagy gépész végzettség feltétel, minőségbiztosítási szakirányú végzettség előny
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • ISO/TS belső auditori végzettség előny
    • Elönyt jelent az alábbi ISO minősítések, illetve minőségügyi módszertanok ismerete, tapasztalat: APQP, PPAP, MSA, SPC, FMEA, PDCA, 16949:2009, Lean, Six Sigma (DMAIC, DMADV, DFSS) - ISO 13053:2011, ISO 19011:2002, Control Plan, 8D, Pareto, 5Why, Ishikawa

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése, illetve bővebb információért keresse Beier Dianát a +36 30 194 5623-as számon.

Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése