www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 915435
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
TIER1-es autóipari beszállító Partnerünk számára keresünk MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK munkatársat Székesfehérvárra az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK AUTÓIPARI TAPASZTALATTAL (AK-073)

Feladatok:
  • A minőségirányítási rendszerek működtetése
  • Új termékek bevezetésében való aktív részvétel
  • Autóipari termékek minőségtervezése
  • A munkavállalók minőségtudatosságának fejlesztése
  • Reklamáció kivizsgáló csapat irányítása és aktív részvétel a probléma megoldásában
  • Nem megfelelő eljárások, módszerek azonosítása, javítása
  • A vevőkkel való kapcsolattartás

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves minőségbiztosítási tapasztalat autóipari beszállítói cégnél
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • APQP és PPAP dokumentációk készítésében való jártasság
  • Vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Előny: ISO-TS 16949 auditori képesítés, és/vagy VDA 6.3 auditori képesítés, IMDS rendszer használatának ismerete

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Fejér