www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 822224
lejárt
Tech People FEJLÉC

TIER1-es autóipari beszállító Partnerünk számára keresünk MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK munkatársat Székesfehérvárra

Feladatok:

  • A minőségirányítási rendszerek működtetése
  • Új termékek bevezetésében való aktív részvétel
  • Autóipari termékek minőségtervezése
  • A munkavállalók minőségtudatosságának fejlesztése
  • Reklamáció kivizsgáló csapat irányítása és aktív részvétel a probléma megoldásában
  • Nem megfelelő eljárások, módszerek azonosítása, javítása
  • A vevőkkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves minőségbiztosítási tapasztalat autóipari beszállítói cégnél
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • APQP és PPAP dokumentációk készítésében való jártasság
  • Vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Előny: ISO-TS 16949 auditori képesítés, és/vagy VDA 6.3 auditori képesítés, IMDS rendszer használatának ismerete

Amennyiben az állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérem küldje el magyar és angol/német nyelvű szakmai önéletrajzát!

Ködöböcz Adrienn
HR Consultant
Mobile: +36 30 730-25-46
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC