www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK - AUTÓIPARI BESZÁLLÍTÓ

Régió:

Somogy

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 778416
lejárt

  Nem dolgozott még autóiparban, de nagyon szeretne bekerülni? Összeszerelő gyártásban dolgozott minőségbiztosítási mérnökként? Ha magára ismer, van egy kiváló ajánlatunk Ön számára!

Ügyfelünk egy skandináv tulajdonban lévő autóipari beszállító cég Nyugat - Dunántúlon. A cég autóipari és erőgép alkatrészek gyártásával foglalkozik, közel 400 fős dolgozói létszámmal. A magyarországi gyár kulcsfontosságú szerepet tölt be a cégcsoport életében. Az erős autóipari követelményeknek megfelelően a minőségügyi csapat folyamatosan újabb kihívásoknak felel meg, ezért a csapatba egy szakmailag jól megalapozott, VEVŐI REKLAMÁCIÓK KEZELÉSÉBEN tapasztalt, kreatív szakembert keresünk az alábbi pozícióba: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK - AUTÓIPARI BESZÁLLÍTÓ

Az új munkatárs közvetlenül a minőségbiztosítási igazgató felé tartozik beszámolási kötelezettséggel, akivel rendszeres kapcsolatot tart fenn. Felelős a vállalat gyártásközi minőségbiztosítási tevékenységéért.

Feladatok:

  • Vevői reklamációk / visszajelzések hatékony kezelése;
  • Termelésben dolgozó gyártásközi ellenőrök munkájának koordinálása;
  • Minőségpolitikai célok elérésének támogatása;
  • Javító intézkedések megtervezése, kivitelezése;
  • Statisztikák készítése, javító intézkedések megtervezése, kivitelezése;
  • Szoros együttműködés a vállalaton belüli társosztályokkal, hatékony információáramlás biztosítása a vizsgálatok során feltárt esetleges nem megfelelőségek adatainak visszacsatolására, hatékonyabb kezelésére.

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség;
  • Minimum 3 év munkatapasztalat gyártókörnyezetben, minőségbiztosítási területen;
  • Vevői reklamációk kezelésében szerzett tapasztalat;
  • Kézi összeszerelésben szerzett tapasztalat;
  • Angol nyelv középfokú ismerete;
  • MS Office ismeretek.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő alapbér + cafeteria, kreatív ötletekre nyitott vezetőség, inspiráló munkakörnyezet várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Somogy megye

Pozíció területei:

  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Vevői minőségbiztosítás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Minőségbiztosítás/Minőségirányítás/Ellenőrzés
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Gyártásközi minőségbiztosítás
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Egyéb
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Minőségbiztosítási mérnök
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségirányítás / Rendszerek

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió
Somogy