www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 915428
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Nemzetközi autóipari partnerünk részére keresünk Minőségbiztosítási mérnök kollégát Komárom-Esztergom megyei munkavégzésre az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK - AUTÓIPAR (AB)

Feladatok:
  • Biztosítja, hogy a szervezet minden szintjén a vevői követelmények ismertek legyenek
  • A vevői követelmények figyelembevételével meghatározza a megkülönböztetett jellemzőket, a minőségi célokat és a szükséges kapcsolódó képzéseket
  • A folyamat tervezésével és fejlesztésével kapcsolatban megelőző és helyesbítő tevékenységet folytat
  • A vevői minőségügyi reklamációk kezelése és megelőző akciók kezdeményezése
  • A minőség folyamatos fejlődésének támogatása
  • A folyamat FMEA-k, CP-k támogatása
  • Gyártósori problémára visszavezethető garanciális reklamációk visszakövetése, javító intézkedések definiálása és megvalósítása. A belső auditok támogatása
  • Célzott folyamatjavító projektek indítása potenciális reklamációk megakadályozására (Lessons learned alapján)
  • A vevői auditok levezetése, PPAP-k dokumentálása
  • Mintagyártások támogatása, selejt csökkentési feladatok támogatása
  • Folyamatváltozások minőségügyi felülvizsgálata, vevővel való kommunikálása

Elvárások:
  • minőségügyi vagy gyártástechnológiai területen szerzett tapasztalat (3-5 év)
  • autóipari tapasztalat (előny) minőségügyi eszközök használatában gyakorlat (8D, SPC) (1-3 év)
  • összeszerelésben és fémmegmunkálásban szerzett tapasztalat (1-3 év)
  • elemzési készség
  • angol tárgyalási szintű nyelvtudás
  • ISO/TS 16949, VDA ismeret
  • proaktív hozzáállás, jó kommunikációs készség

Kezdés: Amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatási csomag: versenyképes
A foglalkoztatás formája: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Tech People LÁBLÉC