www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 1051302

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Multinacionális, autóipar számára fejlesztő megbízónk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (AUTÓIPAR)

Feladatok:
  • Részvétel az új termék bevezetési folyamatban (APQP)
  • Új termék bevezetéssel kapcsolatos beszerzési folyamatok támogatása minőségügyi oldalról
  • FTQ folyamatok követése és ellenőrzése
  • PPAP dokumentációk naprakészen tartása
  • Részvétel a vevői reklamációk szakszerű kezelésében
  • Nem megfelelőségek ellenőrzése
  • Belső és külső auditokon a támogatott terület képviselete

Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség (a diploma megléte feltétel),
  • Aktív, stabil kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • 3-5 év multinacionális autóipari gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • APQP, PPAP, 8D minőségügyi technikák, valamint ISO TS 16949 szabvány ismerete

Előny, ha a jelölt:
  • Six Sigma ismeretek
  • Wire bonding technológiai ismeretek

Amit a cég kínál:
  • Vezető technológiák alkalmazása
  • Magasan kvalifikált, jó hangulatú csapat
  • Stabil, élvonalbeli céges háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi háttér

Kezdés: Amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatási csomag: versenyképes
A foglalkoztatás formája: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
A munkavégzés helye: Vas megye

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Vas