Minőségbiztosítási mérnök asszisztens - Székesfehérvár (Ref.szám: FE-637)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2014.03.13.
Hirdetés azonosító: 754323

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (elektronikai műszerész vagy technikus végzettség előny)
  • Elektronikai gyártóterületen szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás előny
  • ISO/TS 16949 műszaki specifikáció ismerete
  • 8D, minőségtechnikák ismerete
  • Rugalmasság, önálló munkavégzésre való képesség

Főbb feladatok:

  • Felszabadítási vizsgálatok elvégzése új- vagy lényegesen módosított beszerzett anyagokon
  • Szériagyártásból származó-, meglévő termékek újraminősítése
  • Hibaanalízis, ezáltal segítségnyújtás a módosító intézkedések bevezetésekor
  • Első minta jegyzőkönyv készítése
  • Új- vagy módosított eljárások felszabadítási vizsgálatai/felelősségvállalás a Management system-beli utasítások meghatározásainak megfelelően
  • ISO/TS 16949 követelményeinek való megfelelés
  • Egyéb tevékenységek: vizsgálati tervek készítése, FMEA-ban való részvétel, folyamat auditok végrehajtása, stb.

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Szakmai fejlődés, előrelépés és karrier lehetőség!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil szakmai háttér és vezetői támogatás

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális elektronikai és finommechanikai összeszereléssel foglalkozó székesfehérvári gyártó cég megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-637-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő