www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 822227
lejárt
Tech People FEJLÉC

Multinacionális autóipari beszállító Partnercégünk számára keresünk
Minőségbiztosítási mérnök
munkatársat Komárom-Esztergom megyébe.

Feladatai:
•    Termelési folyamathoz szükséges dokumentumok kezelése (ellenőrzési tervek, válogatási utasítások, vizuális ábrák PCP készítése)
•    Vevői reklamációk kezelése
•    Minőségi problémák megoldása
•    Folyamatfejlesztési projektek minőségbiztosítási oldalról való támogatása
•    Részvétel belső auditokon

Elvárások
•    Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, műszaki menedzser)
•    Kommunikációs szintű, aktív angol nyelvtudás
•    Autóipari szabványismeret (ISO TS 16949)
•    Minőségbiztosítási technikák gyakorlati ismerete (Control Plan, 8D, FMEA, APQP, PPAP)
•    Autóipari beszállítónál töltött tapasztalat

Előnyt jelent:
•    ISO TS 16949 auditori végzettség

Juttatások:
•    Hosszú távú munkalehetőség egy stabil gazdasági helyzetű multinacionális cégnél
•    Jó munkahelyi légkör és tiszta, biztonságos munkakörülmények
•    Versenyképes jövedelem
•    Bónusz rendszer
•    Utazási támogatás
•    Tanulási lehetőség

Amennyiben az állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérem küldje el szakmai önéletrajzát!

Ködöböcz Adrienn
HR Consultant
Mobile: +36 30 730-2546
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Esztergom