www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 1001172

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Nemzetközi autóipari partnerünk részére keresünk kollégát egy adott termékkör gyártásának minőségbiztosítási támogatására az alábbi munkakörbe:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (AB-S01)

Feladatok:
  • Minőségügyi dokumentációk naprakészen tartása
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Auditokra való felkészülés, azokban való aktív részvétel
  • Folyamat- és termékfejlesztési projektekben való részvétel
  • Az APQP folyamat támogatása
  • Változásmenedzsment, riportolás a vezetőség felé

Elvárások:
  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi diploma
  • Magabiztos, szóban és írásban is aktív angol nyelvtudás
  • PPAP, FMEA, 8D, Control Plan ismeret
  • Autóipari beszállító cégnél szerzett minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • ISO TS 16949 szabvány ismerete
  • Tapasztalat beszállítókkal való kapcsolattartásban
  • Jó csapatjátékos
  • Rugalmasság és alkalmazkódoképesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
Kezdés: Amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatási csomag: versenyképes
A foglalkoztatás formája: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
A munkavégzés helye: Fejér megye

Tech People LÁBLÉC