www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 711079
lejárt
Tech People FEJLÉC

Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális autóipari megbízónk részére keresünk

Minőségügyi mérnök munkatársat.

Feladatok:
Vevői kapcsolattartás,
Új projektek előkészítése,
Termelési folyamathoz szükséges dokumentumok kezelése,
Vevői reklamációk kezelése,
Minőségi problémák megoldása, részvétel a folyamat és minőségfejlesztési csoportok munkájában,
Részvétel belső auditokon.

Elvárások:
Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, műszaki menedzser),
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
Autóipari gyártó cégnél szerzett 1-2 év tapasztalat,
Autóipari ISO/TS 16949 szabványismeret,
Minőségbiztosítási technikák gyakorlati ismeretével (APQP, FMEA, Ishikawa, 8D, PPAP, stb.),

Előnyt jelent:
Auditori végzettség.

Amit a cég ajánl:
Szakmai tudással, és teljesítménnyel arányos bérezés,
Albérleti támogatás, bejárási támogatás lakóhelytől függően,
Melegétkezési támogatás, ingyenes nyelvoktatás, és sportolási lehetőség,
Karácsonyi pénz.

Amennyiben az állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérjük, töltse fel szakmai önéletrajzát az alábbi linken, vagy vegye fel a kapcsolatot HR tanácsadónkkal:

Bátori Ágnes
HR Consultant
Mobile: +36 30 773-52-34
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC