www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.01.24.
Hirdetés azonosító: 1095244
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (AB-E01)

Feladatok:
  • Felelős a vállalat minőségbiztosítási rendszerének kialakításáért, naprakészen tartásáért;
  • Biztosítja, hogy a minőségbiztosítási rendszer megfeleljen az ISO 9001:2015 követelményeinek;
  • Aktívan részt vesz a folyamatok fejlesztésében, projektek koordinációjában;
  • Auditokon való részvétel;
  • Beszállítók értékelése;
  • Riportálás az ügyvezetőnek.

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség;
  • Minimum 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Six Sigma ismeret előny;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • SAP ismeret, Microsoft Office ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Cegléd

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest