www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1057518
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
A megbízónk egy multinacionális autóipari cég.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (AB-01)

Feladatok:
  • Vevői kapcsolattartás
  • Minőségügyi dokumentumok készítése
  • Vevői reklamációk kezelése, kivizsgálása
  • Termelési területek minőségügyi támogatása
  • Részvétel a termelő eszközök jóváhagyásában
  • Belső hibaanalízisek készítése, akciók definiálása
  • Külső – belső auditokon való aktív részvétel
  • A munkavállalók minőségtudatosságának fejlesztése

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves minőségbiztosítási tapasztalat autóipari beszállítói cégnél
  • Tárgyalási szintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • APQP folyamatokban való jártasság
  • PPAP dokumentációk készítésében való jártasság (FMEA; CP; folyamatképesség vizsgálatok, mérőeszköz analízisek)
  • Különböző minőségügyi technikák ismerete (5WHY, Ishikawa)
  • Vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:
  • ISO-TS 16949 auditori képesítés, és/vagy VDA 6.3 auditori képesítés, IMDS rendszer használatának ismerete

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tech People LÁBLÉC