www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 915591
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK, ALKATRÉSZFELELŐS

Feladatok:
  • A mérnöki csoportunk bővítéséhez és erősítéséhez összesen 6 minőségbiztosítási mérnököt keresünk alkatrészek bevizsgálására
  • vásárolt alkatrészek minőségügyi felügyelete
  • beszállított alkatrészek bemintázása APQP/EMPB
  • beszállítókkal történő kapcsolattartás, határidők, eltérések hiányosságok egyeztetése bemintázáskor
  • a bemintázáshoz szükséges dokumentumok bekérése
  • hibaanalízis, reklamációk lebonyolítása
  • eredmények összefoglalása és bemutatása
  • Együttműködés a cég szakterületeivel idehaza és külföldön, műszaki fejlesztés, beszerzés, minőségbiztosítás
  • További juttatások
  • Étkezési jegy
  • Túlóra pótlék
  • Munka jellegétől függő munkaés védőruha ellátás
  • Vállalati rendezvények
  • Tanfolyam és képzéstámogatás
  • Külföldi utak esetén napidíj

Elvárások
  • Szükséges végzettség
  • főiskolai végzettség
  • egyetemi végzettség
  • Német nyelv középfok

Számítógép-felhasználói ismeretek:
  • Microsoft Excel haladó
  • Microsoft Outlook haladó
  • Microsoft Powerpoint haladó
  • Microsoft Word haladó

Jogosítvány B

Elvárt szakmai tapasztalat
  • Szakmai tapasztalat években: 1
  • Készségek és személyes tulajdonságok
  • szakmai tapasztalat a minőségbiztosítás területén beszállítói vagy vevői oldalon
  • autóipari tapasztalat előnyt jelent
  • SPC, MSA, Gauge R&R, rajzdokumentáció ismerete
  • villamosmérnöki tapasztalat előnyt jelent
  • gépipari az öntészet és megmunkálás területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Számítógépes ismeret
  • Komplex gondolkodás, hibamegoldó készség
  • felelősségteljes munkavégzés
  • képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • rugalmasság
  • kommunikatív fellépés
  • Határozottság, terhelhetőség, stabilitás
  • Nyitottság idegen kultúrák megismerésére, utazásra

A munkavégzés helye: Győr, Komárno, Komárom Komárno
A felkínált havi jövedelem (bruttó): kiemelt, tapasztalat és tudás szerint
A munkába lépés időpontja: 05.01.2015
Munkaidő: teljes munkaidő, szabadúszó, vállalkozó

Tech People LÁBLÉC