www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási mérnök (7059)

  • A hirdetés 882 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Minőségbiztosítási mérnök
(rendszermegbízott)

Elvárások:

•felsőfokú műszaki végzettség
•minimum 2 éves, minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
•tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
•autóipari szabványok ismerete
•VDA 6.3 Belső Folyamat Auditor és ISO/TS 16949:2009 Belső Auditor ismerete

Feladatok:

•tanúsító auditok belső megszervezése és irányítása
•együttműködés a konszern minőségügyi részlegével és az auditorokkal – a javítási intézkedések ledolgozásának koordinálása
•éves auditterv elkészítése, a minőségbiztosítási vezető támogatása
•belső rendszer- és folyamatauditok lebonyolítása, az auditokból származó intézkedési tervek felügyelete
•részvétel a vevőlátogatásokkal kapcsolatos feladattervek ledolgozásának koordinálásában
•a vevői specifikációk és autóipari követelmények vizsgálata
•a minőségügyi mérőszámok felügyelete, a célok nem teljesülése esetén intézkedési tervek kidolgozása és nyomon követése
•a minőségirányítási rendszer dokumentációinak kezelése

Amit kínálunk:
•versenyképes fizetés
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások
•továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helye: Tét

Munkába állás időpontja: azonnal

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857