www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (6887)

  • A hirdetés 961 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára keres az alábbi munkakörbe:
Minőségbiztosítási mérnök

Elvárások:
•felsőfokú műszaki végzettség (minőségbiztosítási szakirány)
•hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
•AKTÍV német nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
•ISO TS 16949 és VDA 6.3 minőségirányítási rendszer ismeretek
•ISO TS 16949 belső auditori képzettség
•különböző mérőeszközök gyakorlati használatában való jártasság

Személyiségét illetően:
•önálló, megbízható, precíz

Feladatok:
•minőségirányítási rendszer bevezetésében, működtetésében és fejlesztésében való aktív részvétel (ISO TS 16949)
•minőségügyi dokumentációk vezetése
•reklamációkezelés és egyéb műszaki intézkedések ellenőrzése
•új termékek, ill. gyártási folyamatok bevezetésének és fejlesztésének a felügyelete
•jegyzőkönyvek elkészítése
• kapcsolattartás a külföldi tárcégekkel, vevőkkel

Előny:
•társalgási szintű angol nyelvismeret

Amit kínálunk:
•versenyképes fizetés
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)

Munkavégzés helye: Győr

Munkaidő: hétfőtől péntekig 08:00- tól 16:30 –ig

Munkába állás időpontja: azonnal

Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő