www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (6885)

  • A hirdetés 800 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Minőségbiztosítási mérnök

Elvárások:
•Mérnöki diploma
•Középfokú angol nyelvtudás (beszéd, írás).
•Megalapozott PC és számítástechnikai ismeretek.
•Minőségbiztosítási ismeretek vagy ilyen irányú erős affinitás.
•Jó szervezési, kommunikációs és koordinációs képesség.

Feladatok:
•Gyártás során felmerülő minőségügyi problémák elemzése, megoldások kidolgozása.
•Vevők által visszaküldött termékek elemzése.
•Elemzések kapcsán a fejlesztési lehetőségek feltárása, megvalósítása a társterületekkel együttműködésben (Mérnökség, Fejlesztés).
•Eredmények riportálása a vevők felé.
•Nem-megfelelőségek kezelése, továbbítása a beszállítói mérnökök felé, ellenintézkedések figyelemmel kísérése a napi megbeszélésen.
•Belső auditok szervezése, lebonyolítása és kiértékelése.
•Közreműködés a vevői auditokon.
•Minőségi célok nyomon követése és megfelelő akciók meghozatala.
•Aktív közreműködés az ISO 9001-es rendszer fejlesztésében, működtetésében.
•Minőséggel kapcsolatos vállalati mutatók kezelése, jelentéskészítés.

Előny:
•Gépészmérnöki végzettség.

Amit kínálunk:
•Stabil álláslehetőség egy dinamikus csapatban.
•Bérezés megegyezés szerint.

Munkavégzés helye: Nagykanizsa.

Munkaidő: Főállás, napi 8 óra.

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Zala
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol