www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK – új termékek, vevők

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.30.
Hirdetés azonosító: 1079983

Megbízónk multinacionális autóipari beszállító, speciális termékcsoportjában a világ autóipari beszállítóinak élvonalába tartozik. A vállalat az elmúlt években dinamikusan fejlődött a gyártási program jelenleg is új nagy presztízsű projektekkel bővül. Számára keresünk tapasztalt és elkötelezett mérnök munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A vevőkkel történő kapcsolattartás, a vevői követelmények nyomon követése, felülvizsgálata
  • A termelési területek vevői auditokra történő felkészítése, vevőauditok koordinálása és lebonyolítása, rendszerauditok támogatása
  • A vevői reklamációk feldolgozása, a hiba okok feltárása, javító intézkedések meghozatala
  • Minőségtechnikák (8D, 5 Why, Ishikawa, Risk analízis, Lessons Learned) alkalmazása a problémamegoldásban
  • Javítási és megelőzési intézkedésekhez kapcsolódó oktatások koordinálása
  • Új termék bevezetésének koordinálása
  • APQP/PPAP folyamat és dokumentáció kezelése
  • Riportok, prezentációk készítése a management és a vevők felé
  • Együttműködés a társszervezetekkel, külföldi partnerekkel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki diploma
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, francia vagy német nyelvtudás előny
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Minőségbiztosításban alkalmazott problémamegoldó technikák ismerete
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és prezentációs képesség
  • Meggyőzőkészség, határozott fellépés, nemzetközi környezetben is
  • Önálló és együttműködő munkastílus

Előnyt jelent

  • Autóipari minőségbiztosítási ismeretek és tapasztalat
  • Autóipari minőségirányítási szabvány ismeret (ISO/TS 16949)
  • Fém-megmunkálási ismeretek (CNC)

Amit megbízónk nyújt

  • Szakmai fejlődés magas biztonsági fokú termékek minőségbiztosítása területén
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Munkatársaink szakmai és személyes fejlődésének támogatása

A munkavégzés helye

Cegléd-Szolnok térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK – új termékek, vevők, Cegléd-Szolnok térsége

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678