www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási - Méréstechnikai mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2016.08.03.
Hirdetés azonosító: 1064046

Megbízónk egy német autóipari vállalatcsoport tagja. Számukra keresünk tapasztalt kollégát Kecskemétre.

Feladatok:

* 3D mérési feladatok végrehajtása

* 3D mérőprogramok létrehozása

* Mérőeszköz felügyeleti rendszer gondozása,

* Mérőeszköz kalibrálás szervezése

* Méréstechnikai oktatások szervezése

* Mérőszoba rendjének és folyamatainak biztosítása

* Bemintázások méréseinek elvégzése

* Méréstechnikai mutatószámok és folyamatképességi értékek elektronikus archiválása, képességi mérőszámok vezetése és felügyelete

Elvárások:

* Műszaki/minőségbiztosítási területen szerzett végzettség

* 3D mérőgép kezelésében szerzett tapasztalat

* Multinacionális lehetőleg autóipari beszállító cégnél hasonló pozícióban eltöltött min. 2 éves tapasztalat előnyt jelent.

* Angol középfokú nyelvismeret.

* MS Office alapos ismerete elvárás, PPAP, Minitab ismeret előny

Amit kínálunk:

- Multinacionális környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőségek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a