www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási menedzser

  • A hirdetés 405 napja lejárt

Elektronikai alkatrészgyártó partnercégünk részére keressük a megfelelő munkatársat az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Minőségfejlesztés, folyamatfejlesztés;
  • Minőségügyi projektek végrehajtása, felügyelete;
  • A területen dolgozó minőségellenőrök munkájának irányítása, támogatása;
  • Gyártási folyamatok megfelelőségének biztosítása;
  • Nyersanyagok minőségi követelményeinek meghatározása;
  • Vevők igényeinek maximális kielégítése minőségi szempontból;
  • Munkakörhöz tartozó területek előírásainak felülvizsgálata és meghatározása.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Főiskola, optimális esetben szakirányú végzettség;
  • 3-5 év minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat;
  • Csoportvezetői tapasztalat előny, de nem elvárás;
  • Aktív angol nyelvtudás (napi használata szükséges);
  • ISO 9001, ISO 14001 (előny ISO 13485);
  • Önállóság;
  • Jó kommunikációs készség.

Munkavégzés helye: Békés megye

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre várjuk!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012