www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási menedzser

  • A hirdetés 631 napja lejárt

Elektronikai alkatrészgyártó partnercégünk részére keressük a megfelelő munkatársat az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Minőségfejlesztés, folyamatfejlesztés;
  • Minőségügyi projektek végrehajtása, felügyelete;
  • A területen dolgozó minőségellenőrök munkájának irányítása, támogatása;
  • Gyártási folyamatok megfelelőségének biztosítása;
  • Nyersanyagok minőségi követelményeinek meghatározása;
  • Vevők igényeinek maximális kielégítése minőségi szempontból;
  • Munkakörhöz tartozó területek előírásainak felülvizsgálata és meghatározása.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Főiskola, optimális esetben szakirányú végzettség;
  • 3-5 év minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat;
  • Csoportvezetői tapasztalat előny, de nem elvárás;
  • Aktív angol nyelvtudás (napi használata szükséges);
  • ISO 9001, ISO 14001 (előny ISO 13485);
  • Önállóság;
  • Jó kommunikációs készség.

Munkavégzés helye:

Békés megye

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével
az alábbi email címre várjuk!

Helyek Békés
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol