Minőségbiztosítási-logisztikai gyakornok (Referenciaszám: PJ5149)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.03.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1100126
lejárt

Budapesti multinacionális partnerünk megbízásából keresünk diákot a következő pozícióba:
Minőségbiztosítási-logisztikai gyakornok

Feladatok:
- Minőségbiztosítási dokumentumok átnézése, ellenőrzése ésszortírozása megadott szempontok szerint

- Bizonylatok szkennelése, rendszerezése,extra igény esetén továbbítása a vevő részére
- Bizonylatok nyomtatása, ellenőrzése és pecsételése a megadott feltételek szerint
- Fotók készítése és elküldése bizonyos termékek dobozáról és betegtájékoztatójáról
- Irattári dokumentumok karbantartása, archiválás
- Csomagok, levelek feladása gyors postával
- Adatgyűjtés a beszállítóktól, vállalatirányítási rendszerből, egyéb táblázatokból
- Adategyeztetés beszállítókkal, vevőkkel, szállítmányozókkal

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Alapfokú angol nyelvtudás
- Heti minimum 32 óra vállalása hétköznapokon (8:00-16:30 között)

Amit partnerünk kínál:
- Multinacionális környezet

- Versenyképes juttatás
- A bejárás vállalati busszal biztosított, a Blaha Lujza tér- Corvin Mozi megállókkal.
- Szakdolgozati konzultációs lehetőség
- Egyetem/főiskola által kért kötelező szakmai gyakorlat helyszín

Munkavégzés helye: Budapest, XXII. Kerület

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.