Minőségbiztosítási-logisztikai (EKÁER) gyakornok (Referenciaszám: PJ4089)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.05.24.
Jelentkezési határidő: 2016.05.26.
Hirdetés azonosító: 997070
lejárt

Budapesti, XXII. kerületi multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákot az alábbi pozícióba:

Minőségbiztosítási-logisztikai (EKÁER) gyakornok

Feladatok:
- Adatgyűjtés a beszállítóktól, vállalatirányítási rendszerből és EKÁER rendszerhez
- Adategyeztetés beszállítókkal, vevőkkel, szállítmányozókkal
- Adatok összeállítása EKÁER jelentéshez, adatrögzítés a NAV rendszerben, adatkorrekciók végrehajtása
- Kockázatos termékek előírás szerinti kezelése, bejelentése
- Bizonylatok szkennelése, rendszerezése,extra igény esetén továbbítása a vevő részére

- Bizonylatok nyomtatása, ellenőrzése és pecsételése a megadott feltételek szerint
- Selejtezéssel kapcsolatos feladatok ellátása (összegyűjtése, jegyzőkönyv készítése- fényképezés, dokumentálás)
- Minőségbiztosítási dokumentumok átnézése és szortírozása megadott szempontok szerint
- Irattári dokumentumok karbantartása, archiválás
- Csomagok, levelek feladása gyors postával

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (leginkább írásban)
- Felhasználószintű számítógépes ismeretek
- Heti minimum 30 óra vállalása

- Pontosság, precizitás
- Monoton munkavégzés tűrése

Bejárás: vállalati busz biztosított munkába járáshoz. Blaha Lujza tér, Corvin Mozi megállóval a kijutás a belvárosból kb. 30 perc.

Szerződés időtartama: 2016. december 31.

Kérlek, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva küld el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válasszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.