www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási laborvezető (Veszprém megye)

  • A hirdetés 323 napja lejárt

Veszprém megyei multinacionális megbízónk részére keresünk Minőségbiztosítási laborvezető munkatársat az alábbi elvárásokkal és feladatokkal.

Feladatok:

  • Mérőlabor munkájának koordinálása, irányítása
  • Mérőeszköz felügyelet teljes körű irányítása
  • Mérőszoba fejlesztése, új eszközök beszerzése, meglévő eszközök karbantartásának, felügyelete
  • Mérőrendszer, mérőeszköz elemzések valamint képességvizsgálatok elvégzése
  • Mérésüggyel kapcsolatos oktatások teljes körű megtervezése, lebonyolítása
  • Mérési módszerek meghatározása, mérési eredmények értékelése
  • Közreműködés projekttervek és előkalkulációk készítésében

Elvárások:

  • Minőségbiztosítási szakmérnöki vagy gépészmérnöki diploma és/vagy műszaki menedzseri diploma
  • Korábbi minőségbiztosítási laborban szerzett tapasztalat
  • 3D mérőműszer felhasználó szintű ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
  • Magas fokú készség az együttműködésre és csapatmunkára
  • Windows, MS Office, QDAS, CAD felhasználói szintű ismeret
  • Jó kapcsolattartó és kommunikációs készség
  • Határozott fellépés, nagyfokú önállóság
  • Precizitás a dokumentáció terén

Fényképes, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével!

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő