www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási koordinátor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.11.02.
Jelentkezési határidő: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 1086616
lejárt

(Komárom-Esztergom)

Pozícióleírás
Multinacionális, világszerte ismert mezőgazdaságban tevékenykedő Ügyfelünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI KOORDINÁTOR

Napi feladatok lesznek:
- A meglévő minőségirányítási rendszer koordinálása, fejlesztése (ISO9001)
- Belső és országok közötti auditok lebonyolítása
- A menedzsment részére rendszeres riportok készítése
- A vevői panaszok folyamatmenedzsmentjében való részvétel

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Követelmények
- Középfokú vagy felsőfokú végzettség (agrármérnöki végzettség előny)
- 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs készség és nagyfokú önállóság

Megbízónk versenyképes bérezést, komplex béren kívüli juttatásokat (Medicover, önkéntes nyugdíjpénztár stb.) és akár nemzetközi fejlődési és karrierlehetőséget kínál leendő munkatársának a színvonalas szakmai munkáért cserébe.