www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási kontroller

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2015.09.19.
Hirdetés azonosító: 977989

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Minőségbiztosítási kontroller
Munkavégzés helye: 2370 Dabas, 2256/15 hrsz.
Főbb feladatok: -a termékek előállításával, forgalmazásával kapcsolatos tevékenységek szakmai felügyelete, higiéniai, biztonsági és törvényességi szempontból
-HACCP kézikönyvben foglalt ismeretek oktatása és kontrollálása
-szükséges dokumentációk ellenőrzése
-sajátmárkás termékek panaszainak kezelése
-a termékvisszahívás folyamatának kontrollálása
-fogyaszthatósági, minőség-megőrzési idő ellenőrzés folyamatának kontrollálása
-havi élelmiszerbiztonsági auditok és heti riportok, beszámolók készítése
-folyamatos kapcsolattartás a Központi Minőségbiztosítási osztállyal és a hatóságokkal
-árellenőrzési feladatok elvégzése
Munkakör betöltésének feltételei: -élelmiszer vagy kereskedelmi területen szerzett középfokú szakirányú végzettség
-vevőközpontúság, csapatmunkára való alkalmasság, veszteségmegelőzési attitűd
-betöltött 18. életév, erkölcsi bizonyítvány
-egészségügyi alkalmasság
-több műszakos munkarend, egyenlőtlen munkaidő beosztás és a fokozottabb fizikai igénybevétel vállalása
Szükséges végzettség: Szakmunkásképző, -élelmiszer vagy kereskedelmi területen szerzett középfokú szakirányú végzettség
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: -felsőfokú szakirányú végzettség
-kiskereskedelemben szerzett munkatapasztalat
-kiskereskedelmi HACCP előírások ismerete
-önmaga és mások fejlesztésének képessége

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Pest