www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási Igazgató (Békés)

  • A hirdetés 1124 napja lejárt

Békés megyei multinacionális gyártó megbízó Partnerünk részére keresünk Minőségbiztosítási igazgató munkatársat, aki felel a minőségbiztosítási területért, fejlesztéseket kezdeményez és biztosítja a minőségbiztosítási rendszer előírásainak történő megfelelést. A menedzsment csapatával együttműködve dolgozik azon, hogy a vevői elvárások mindenki számára érthetőek legyenek, valamint, hogy a vállalat megfeleljen ezen elvárásoknak.

Feladatok:

  • Az eljárások karbantartása az ISOTS16949 és ISO14001 rendszereknek megfelelően
  • A minőségbiztosítási rendszer fejlesztése és a szabványnak való megfelelés folyamatos biztosítása
  • Minden külső és belső audit koordinálása
  • A minőségbiztosítási osztály csapatának irányítása, KPI-ok meghatározása és elérése
  • Vevőkkel való kapcsolattartás minőségügyi kérdésekben
  • Vevői reklamáció esetén a probléma  okainak feltárása és 8D riport használatával
  • Kulcsfontosságú tagja az oktató csapatnak
  • A munkavállalók minőség iránti elkötelezettségének növelése
  • Belső selejtértékek csökkentése
  • Az APQP csapat tagja

Elvárások:

  • Gépészmérnöki diploma
  • Folyékony angol nyelvtudás, német nyelvismeret előny
  • 4-5 év autóiparban szerzett tapasztalat
  • TS16949 rendszer működésében való jártasság
  • APQP és FMEA módszerek használatában való jártasság
  • Csapat motiválására való képesség
  • Egyének ösztönzésére való képesség
  • Problémamegoldó és kreatív gondolkodásmód
  • Kitűnő kommunikációs képesség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.