MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI (HIBAANALÍZIS) MÉRNÖK – autóipari elektronikai alkatrészek

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.09.28.
Hirdetés azonosító: 970122

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Műszaki, technológiai, gépi és minőségi problémák esetén hibaanalízis végzése
  • Folyamat- valamint vevői auditokra való felkészülés
  • 8D-Riportok megválaszolásában való részvétel
  • Reklamációkra hozott intézkedések betartásának felügyelete (hatékonyság, visszajelzés)

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Minőségbiztosítási terület iránt érdeklődő pályakezdő villamosmérnökök jelentkezését is várjuk multinacionális, elektronikai alkatrészek gyártásában szerzett legalább fél-1 év gyakornoki vagy munkatapasztalattal
  • Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Autóipari elektronikai gyártás területén szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Albérleti hozzájárulás
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI (HIBAANALÍZIS) MÉRNÖK – autóipari elektronikai alkatrészek, Fejér megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország