www.cvonline.hu
Minőségbiztosítási Gyógyszerész
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.07.21.
Jelentkezési határidő: 2015.07.28.
Hirdetés azonosító: 944491
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, piacvezető gyógyszeripari Partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI GYÓGYSZERÉSZ

Főbb feladatok:
- A kereskedelmi raktárba beérkező gyógyszerek, gyógyászati segédeszközök mintavételezése, ellenőrzése és dokumentálása
- A törzskönyvező munkájának támogatása
- A kereskedelmi osztály munkájának támogatása, a promóciós anyagok felülvizsgálata, pályázatok támogatása
- Adatbázis karbantartás, frissítés, adminisztráció
- Belső ellenőrzések tervezése, koordinálása, illetve együttműködés a külsős ISO auditok során
- Szerves és hatékony együttműködés a társosztályokkal

Követelmények
- Gyógyszerész végzettség
- 1-2 év tapasztalat Pharmacovigilancia vagy QAP területen
- Legalább középfokú angol nyelvtudás
- Word, Excel felhasználói szintű ismerete
- Pontos, precíz, segítőkész személyiség
- Érdeklődő, könnyen alkalmazkodó
- Kommunikatív és nyitott a fejlődésre

- Multinacionális környezet
- Versenyképes jövedelem
- Fejlődési, tanulási lehetőség