www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási gyártástámogató mérnök (Vas)

  • A hirdetés 388 napja lejárt

Vas megyei megbízó Partnerünk részére keresünk Minőségbiztosítási gyártástámogató mérnök munkatársat, az alábbiak feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • Vevői és belső reklamációk kivizsgálása (a releváns területen), a rövid- és hosszú távú akciók menedzselése
  • Gyökérok elemzés és akcióterv készítése - felügyelete
  • A fő selejtek gyökérokainak megszűntetésére
  • Részvétel a heti és havi jelentések elkészítésében
  • Termelési csoportmegbeszéléseken való részvétel, reklamációk, folyamatproblémák prezentálása
  • Ellenőrzési terv, FMEA, folyamatábra készítése ill. folyamatban való részvétel
  • PPAP dokumentáció készítése
  • Terület felkészítése auditokra, az auditokon való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú i végzettség
  • Autóipari szériagyártásban eltöltött szakmai tapasztalat előny
  • Minőségügyi ismeretek
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Strukturált munkavégzés
  • Rugalmasság

Kétnyelvű, fényképes, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük a pozíció pontos megnevezését feltüntetni.

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő