www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 775215
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Ezúttal gyógyászati segédeszközöket gyártó partnercégünkhöz keresünk minőségbiztosítási gyakornokokat.

Feladatok:

  • üzemi folyamatok dokumentálása
  • minőségbiztosítási szabványok naprakész követése
  • belső folyamatok ellenőrzése
  • egyéb általános adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • szakirányú tanulmányok
  • hosszútávú munkavégzés
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Munkaidő: H-P 09:00-16:30

Előnyt jelent:

  • német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • bruttó 835 Ft óránként
  • gyakorlati helyként történő leigazolás
  • Utazás - Volán buszjárattal történő kijutás Budapestről - havi bérlet elszámolása

Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak és szeretnél jelentkezni a munkára, a honlapon történő regisztráció után megteheted.

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest