www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.03.
Hirdetés azonosító: 1099399

Gyógyászati segédeszközöket gyártó partnercégünkhöz keresünk minőségbiztosítási gyakornokot.

Feladatok:

  • Minőségbiztosítási asszisztensként ezek várnak majd rád:
  • Üzemi folyamatok dokumentálása(képi rögzítés, gépészeti dokumentáció ellenőrzése, szabvány követéssel)
  • Minőségbiztosítási szabványok naprakész követése
  • Belső folyamatok ellenőrzése
  • Egyéb általános adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Szakirányú tanulmányok
  • 1 évig történő munkavégzés vállalása
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

MunkaidőHétfő-Péntek -  09:00-16:30 (heti 25-30 óra vállalása)

A nyár vagy a gyakorlati félév akár együttes kihasználásával is felgyorsíthatod szakmai kompetenciád fejlődését!

Előnyt jelent:

  • Német nyelv ismerete +

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1000 Ft / óra
  • Szakmai gyakorlati helyként történő leigazolás / akár szakdolgozati téma is lehet!
  • Utazási támogatással - BKV vagy Volán buszjárattal történő kijutás Budapestről - havi kiegészítő bérlet/jegy elszámolása

Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak és szeretnél jelentkezni a munkára, a honlapon történő Link megjelenítése után megteheted.

Jelentkezz játékunkra ahol nagyértékű nyereményekre tehetsz szert. Részletekért kattints Link megjelenítése.

További információ, jelentkezés

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest